Реєстрації на участь у конференції продовжують надходити. Наразі ми маємо понад 200 заявок від 90 команд. Серед них і великі організації, такі як Крим-SOS, ЦЗВЛ, БФ «Кожен Може» (Волонтерська Сотня), і «польові» волонтерські групи, що діють безпосередньо в зоні АТО.

Багато з них працюють на волонтерських засадах або не отримують гідної оплати. Для участі у конференції їм необхідно відшкодувати витрати на дорогу до Києва і ніч у хостелі.

Ми вклали в організацію конференції власні гроші, пізніше отримали підтримку від ГО «Правозахисний центр "Поступ"» у партнерстві з Європейською Комісією. Але наявних коштів не вистачає на покриття усіх витрат, враховуючи кількість зацікавлених у події активістів.

Ми шукаємо додаткове фінансування, яке допоможе масштабувати наші можливості та запросити більше гостей та експертів, а також доповнити програму третім потоком доповідей на основі потреб і зворотнього зв’язку, який ми отримуємо в ході реєстрації.

Також в рамках цього проекту, за побажанням учасників, ми проводимо збір данних про ГО та волонтерські групи, які допомагають людям, що постраждали від військових дій в Україні. Метою є формування єдиного каталога ініціатив, їх напрямків та географії діяльності. Такий онлайн-інструмент полегшить аналіз ситуації та взаємодію команд, а також допоможе нам збалансувати склад учасників конференції (по напрямках діяльності, місцезнаходженню та географії дії, досвіду та чисельності активістів у команді).

Якщо ви маєте бажання і можливість підтримати конференцію, ми будемо дуже раді та вдячні. Будь ласка, напишіть нам на partnership@ngo30.org

Опис бачення і аудиторії нижче допоможуть відповісти на питання «Яку цінність несе цей захід?», «Чим він унікальний?»

Яким є бачення конференції?

Ідея конференції народилася в ході осмислення «внутрішніх» проблем ГО. Симптоми організаційного та особистого вигоряння проявляються у вигляді стресів, конфліктів, розколів команди, зниження продуктивності роботи, втрати мотивації, відходу, і, як наслідок втрати так важко здобутих знань і досвіду організації.

На жаль, цей список можна було б продовжити, але неможливість і нездатність осмислювати і накопичувати досвід - одна з ключових перепон організаційного розвитку громадських ініціатив.

Жоден тренінг, семінар або конференція не допоможе вберегти людей від вигоряння, а організації - від вихолощення. Для цього необхідне формування культури постійного вдосконалення і щоденні практики як усередині організації, так і над собою.

Важливість і доступність цих двох чинників у житті НДО це ключові ідеї, які ми будемо намагатися донести через програму конференції.

Хто є наша основна аудиторія?

Ми запрошуємо лідерів організацій чи команд чисельністю від 3-5 чоловік: керівників, координаторів напрямків, та тих, хто має можливість і бажання впливати на розвиток своєї організації. Основна аудиторія конференції – ГО, що систематично займаються гуманітарною, соціальною, медичною чи психологічною, юридичною чи правовою допомогою людям, яких торкнулася війна в Україні. Форма чи наявність офіційної реєстрації значення не мають. Також ми запрошуємо експертів громадської активності та молоде покоління. 

Будемо раді надати більше інформації та обговорити умови співпраці у разі вашого зацікавлення. Також будемо вдячні за поширення інформації серед тих, кого вона може зацікавити.