Мета конференції

29 травня «X.0 Сonference» зібрала понад 100 лідерів громадських організацій та волонтерських ініціатив, що допомагають людям, постраждалим від війни в Україні.

Неосяжність задачі подолання наслідків війни і перетворення країни спонукає багатьох громадських активістів всю наявну енергію віддавати справі, назовні. Але якщо не приділяти належної уваги внутрішнім процесам, будь-яку команду чи окрему людину можуть спіткати небезпечні хвороби: виснаження, неефективність, конфлікти, втрата цілі, демотивація тощо.

«X.0 Conference: Люди і процеси в громадських організаціях»  стала інвестицією в плідне майбутнє справи волонтерів. Один день, насичений спілкуванням з експертами і колегами, спдіваємося, принес нові ідеї, інструменти та натхнення для вдосконалення внутрішніх організаційних процесів, що є запорукою результативної тривалої діяльності.

Аудиторія події

На конференцію було запрошено лідерів організацій чи команд чисельністю від 3-5 чоловік: керівників, координаторів напрямків, та тих, хто має можливість і бажання впливати на розвиток своєї організації. Аудиторія конференції стали ГО, що систематично займаються гуманітарною, соціальною, медичною чи психологічною, юридичною чи правовою допомогою людям, яких торкнулася війна в Україні. 

Нам було важливо поєднати якість спілкування з різноманіттям представництва та досвіду, тому ми не мали змоги прийняти більше трьох людей від кожної організацій, чи від кожного її підрозділу, незважаючи на величезну кількість заявок.

Формат

Крім сесій з експертами, значною частиною конференції стало спілкування всіх учасників у форматі «Відкритого простору» (Open Space), а також дискусійна панель з лідерами ініціатив.

Ці два формати допомогли учасникам обмінятися досвідом та обговорити найбільш гострі питання внутрішніх процесів, організаційного розвитку та співпраці команд, що працюють у суміжних напрямках.

Крім цього,  конференція стала місцем відпочинку та неформального спілкування її учасників увечері.